Parkinson

Body wrapping, kosmetyki oraz inne skuteczne metody na cellulit!

Zabieg jakim jest body wrapping, kosmetyki antycellulitowe, a także inne metody pozwalają bardzo skutecznie walczyć z cellulitem i zadbać o swoją skórę. Cellulit nie powstaje w ciągu jednego dnia, lecz jest konsekwencją dłuższego czasu zaniedbań, dlatego też jego redukacja zajmuje pewien czas. Regularność i duża świadomość, pozwalają jednak skutecznie zwalczać niechciany cellulit.

Body wrapping, kosmetyki antycellulitowe i pierwsze efekty

noga w cellulicieJedną ze skuteczniejszych metod na walkę z cellulitem jest z pewnością body wrapping. Kosmetyki antycellulitowe stosowane do zabiegu powinny być odpowiednio dopasowane i zawierać wiele naturalnych składników aktywnych. Cellulit jest problemem, który dotyka znaczną większość społeczeństwa i często jest powodem wielu kompleksów. Gładka i elastyczna skora wymaga odpowiedniej pielęgnacji i zabiegów, takich jak body wrap. Zabieg body wrapping, może być z powodzeniem wykonywany zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, jak i w domu. Owijanie się folią nie jest bardzo skomplikowane, jednak należy wykonywać je z najwyższą starannością. Potrzebne akcesoria to jedynie folia oraz odpowiednie kosmetyki do zabiegu body wrapping. Kosmetyki najlepiej, aby były możliwie jak najbardziej naturalne i pozbawione sztucznych subtancji chemicznych, mogących wywołać podrażnienia. Body wrapping należy rozpocząć od rozprowadzenia kosmetyku na wybranej części ciała, następnie owinięciu folią i pozostawieniu na około 45 minut. Wskazane jest ogrzewanie owiniętej folią części ciała, na przykład poprzez przykrycie się kocem lub założenie ciepłych ubrań. Zabieg antycellulitowy wykonywany w ten sposób regularnie w domu, pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów w postaci gładkiej i jędrnej skóry, pozbawionej cellulitu. Body wrapping efekty daje bardzo dobre, dlatego coraz więcej osób sięga po tę metodę. Należy jednak pamiętać, że body wrapping przeciwwskazania również posiada. Przede wszystkim są nimi słabe, pękające naczynka, które pod wpływem ciepła oraz pobudzenia mikrokrążenia mogą ulec nasilonemu pękaniu. Kolejnym przeciwwskazaniem jest okres trwania ciąży, gdy znacznie bezpieczniejszą metodą jest codzienna pielęgnacja kosmetykami antycellulitowymi. Pierwsze efekty, które dostrzegamy regularnie stosując zabieg body wrapping, kosmetyki na cellulit oraz inne, domowe sposoby, to przede wszystkim elastyczna i wyraźnie gładsza skóra.

Body wrapping, czyli jak to zrobić?

Vialise Body Wrapping naturalny kosmetyk do body wrapJednym z koniecznych i jednocześnie najważniejszych elementów zabiegu body wrapping jest właściwy kosmetyk wcierany w skórę. Na rynku jest wiele preparatów, które są przeznaczone do body wrapping. Kosmetyki te, przeważnie jednak zawierają w sobie przeważającą ilość szticznych substancji chemicznych, podczas gdy powinno być odwrotnie. Vialise Body Wrapping to produkty o bardzo naturalnej i pełnej aktywnych składników zawartości, które mają również bardzo skuteczne działanie. Ich skład zawiera między innymi olejek imbirowy, kofeinę, ekstrakt z owoców papryki, olejek z zielonej kawy, a także wiele innych. Każdy ze składników aktywnych wykazuje specjalne właściwości, mające na celu redukcję komórek tłuszczowych, pobudzenie mikrokrążenia oraz wpływ na wygląd skóry. Inwestując w domowy zabieg body wrapping, kosmetyki powinny być naturalne i bezpieczne.

Jak się pozbyć cellulitu za pomocą innych metod?

Istnieje wiele metod, jak się pozbyć cellulitu, które stosowane regularnie i jednocześnie, pozwalają na osiąganie najlepszych efektów.

 • Dieta na cellulit – dobrze zbilansowana dieta jest podstawą i poeinna być lekkostrawna, pozbawiona nadmiernej ilości tłuszczów, a także obfita w produkty pobudzające metabolizm i czystą wodę.
 • Krem na cellulit – poza kosmetykami stosowanymi do zabiegu body wrapping, konieczna jest codzienna pielęgnacja kremami antycellulitowymi wspierającymi redukcję cellulitu.
 • Zabiegi na cellulit – powinny to być przede wszystkim ćwiczenia fizyczne, takie jak jazda na rowerze lub na rolkach, które angażują dolne partie ciała, a także masaże skóry, do których doskonale nadają się wszelkie masażery lub szczotki.

Sprawdź najnowsze informacje o sposobach na usunięcie cellulitu na Zwalczamy cellulit!

Dotychczasową dietę, pielęgnację oraz ćwiczenia warto wspomagać regularnie wykonywanym zabiegiem body wrapping, dla osiągnięcia jak najlepszych efektów gładkie i jędrnej skóry pozbawionej cellulitu. W przypadku utrwalonego cellulitu, dobrze jest korzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które pomogą się go pozbyć, gdy domowe sposoby nie będą wystarczające.

2 odpowiedzi do artykułu “Body wrapping, kosmetyki oraz inne skuteczne metody na cellulit!

 1. PikaBoo

  Do body wrappingu gdzie najlepiej szukać? W jakiś drogeriach są jakieś warte sprawdzenia czy raczej tak jak zazwyczaj z kremami są one dość średnie?

  1. agnes

   ^ szczerze? miałam już kilka tak z drogerii stacjonarnych i u mnie żaden jakoś nie robił roboty z cellulitem ;/ co do dobrych kosmetyków to popatrz za podobnym składem w kosmetykach co masz wyżej. ten vialise body wrapping tez wygląda na taki porządny. jak już szukać jakieś sposoby na cellulit to takie co by działały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *