Parkinson

Kiedy zacząć myśleć o pielęgnacji piersi?

Piersi młodych kobiet zazwyczaj są jędrne, pełne i uniesione do góry. Wiele nastolatek i młodych kobiet przed 30. rokiem życia w ogóle nie zwraca na piersi uwagi. Z czasem zaczynają one tracić elastyczność, działa na nie grawitacja, tracą one swoją formę. W wyniku chudnięcia mogą zmniejszać rozmiar. Piersi zmieniają się także po urodzeniu dziecka. Chociaż wcześniej są duże i pełne, to po urodzeniu dziecka są mniejsze i tracą atrakcyjny wygląd. Chociaż żadne mężczyzna się do tego nie przyzna swojej kobiecie, to takie piersi nie są dla nich w ogóle atrakcyjne.

Szczęściarami są posiadaczki naturalnie bujnego biustu, który jest pełniejszy i często nawet po urodzeniu dziecka nie trafi swojej formy. Mimo to o takie piersi należy odpowiednio brać, ale jak to robić?

Powiększanie i ujędrnianie
Większe, jędrne piersi to marzenie każdej kobiety, ale co zrobić, aby taki efekt osiągnąć na stałe? Można oczywiście zdecydować się na operację plastyczną, ale jest ona kosztowna i problematyczna, do formy dochodzi się nawet przez rok, więc nie jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety. Rozwiązaniem mogą być inne sposoby na powiększenie biustu i na nadanie mu dawnej jędrności.

Kremy na biust (więcej na: pl.frashe.com)
Regularne stosowanie kremów na biust pozytywnie wpływa na jego wygląd. Takie kremy nie tylko działają nawilżająco, ale też doskonale ujędrniają, podnoszą biust i dbają o jego doskonałą kondycję. Stosowanie takich produktów, jak krem na biust Frashe, nie obciąża zbytnio domowego budżetu, jest łatwy w stosowaniu i przyjazny dla zdrowia każdej kobiety. Wystarczy pamiętać o tym, aby regularnie rano i wieczorem wmasować w piersi porcję kremu i po kilku zaledwie dniach można cieszyć się pierwszymi rezultatami. Czy warto? Oczywiście, że tak!

Delikatne masaże
Masowanie piersi pomaga je uelastycznić i jest doskonałym sposobem na pobudzenie mikrokrążenia. Regularne masaże to także ważny element profilaktyki rakowej – jeżeli dobrze znamy swoje piersi, to bez problemów zauważymy od razu, czy zaszły w nich jakieś zmiany rakowe. Warto o tym pamiętać, bo rak piersi jest poważnym problemem dla kobiet w Polsce.

Co więcej, masaże można wykonywać nie tylko samodzielnie (lub z udziałem partnera), można je wykonywać również w salonach urody. Mogą one być ręczne lub wykonywane przy użyciu specjalnych aparatów. Przykładem doskonałego na skórę biustu zabiegu jest masaż próżniowy. Cała seria składa się z kilku zabiegów, które wykonywane są w odstępach czasowych.

U kosmetyczki można skorzystać także z bogatych w składniki odżywcze maseczek, które pomogą powiększyć biust.

Jak widać, alternatyw dla operacji plastycznej jest naprawdę sporo! Którą wybrać? Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samemu. Wiele zależy od oczekiwanego rezultatu. Jeżeli liczymy na powiększenie piersi o pięć rozmiarów, to nie zostaje nic innego, jak zwrócić się o pomoc do chirurga plastycznego, gdyż naturalnymi metodami nigdy nie będzie można osiągnąć takiego efektu. Z pewnością jeżeli jednak staramy się powiększyć piersi o jeden rozmiar, to można próbować masaży oraz kremów na biust.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *